Головна Новини Бюджет Скандали Персони Держава Хроніка

Україна стає ближчою до ЄС — голова Єврокомісії відзначила прогрес на шляху до вступу

Представниця Європейського Союзу розповіла, чи є в України прогрес на шляху до вступу в блок

Фото: Ursula von der Leyen/Twitter, УНІАН. Колаж: Pro Владу

Урсула фон дер Ляєн відзначила прогрес України на шляху до вступу в ЄС

Фото: Ursula von der Leyen/Twitter, УНІАН. Колаж: Pro Владу

Вступ України до Європейського Союзу є одним з найактуальніших питань на цей момент. Деякі вітчизняні експерти вважають, що поки що про це рано говорити, однак, представниця ЄС відзначила прогрес в цьому питанні.

Про це повідомляє видання Bloomberg.

Україна стає ближчою до Євросоюзу

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що Україна робить швидкий прогрес у реформах, тому ймовірно зможе швидше стати членом Євросоюзу.

"Якщо вони збережуть цей темп, а я бачу, що вони абсолютно мотивовані — це буде вирішальний момент", — зазначила голова ЄК.

Вона все ж відмовилася називати конкретні терміни, коли Україна зможе приєднатись до блоку, однак Урсула фон дер Ляєн вважає, що врешті-решт наша держава обов'язково отримає членство в Євросоюзі. Голова Єврокомісії також додала, що зараз на блок чиниться тиск з метою прискорення вступу України до Євросоюзу, однак важливу роль в цьому питанні відіграє війна, а також заявки інших країн щодо вступу в ЄС.

Також додамо, що Урсула фон дер Ляєн торкнулась і питання надання допомоги Україні. Зокрема, вона вважає, що блок зможе виконати свою обіцянку та передати нашій державі 1 мільйон боєприпасів протягом року.

"Ми дуже сильно підштовхуємо промисловість, військово-промислову базу. Ми приділяємо цьому багато уваги. Ми робимо все можливе і наполегливо працюємо, щоб досягти поставлених цілей", — сказала вона.

Крім того, Євросоюз також обговорює введення чергового пакету санкції проти Росії.

Чого бояться країни-члени ЄС

Раніше ми писали про те, що голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн говорила послам ЄС про необхідність розширення блоку. Зокрема, мова йде про те, що членство в ЄС повинні отримати Україна, а також Молдова. Це потрібно для того, щоб вони не потрапили під вплив інших країн.

Однак, доволі велика кількість країн-членів Євросоюзу мають побоювання стосовно вступу України до блоку. Зокрема, вони вважають, що поглинання зруйнованої війною України призведе до надто тонкого розподілу обмежених ресурсів. Також там переживають і за корупційні та політичні ризики.

Раніше ми також писали про перспективи вступу України до НАТО. Крім того, ми повідомляли, які вимоги має виконати Україна на шляху до вступу в ЄС.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Стрічка новин

Дивитися всі
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.